Program

Program

Hlavní pódiumMalé pódiumKostelFarní herna (ul.Prumperk 3)
14:00 > Brno Gospel Choir

Soudobý i tradiční americký a evropský gospel v podání brněnského sboru.

15:15 > Řečkovická scholička

Rytmické křesťanské písně v podání dětského sboru z Řečkovické farnosti.

16:00 > Řečkovická schola

Známé i méně známé písně k oslavě Pána a dospělé jádro scholy z Řečkovic.

16:45 > Cenacolo – “Milosrdný samaritán”

Divadelní představení v podání členů komunity Cenacolo. Komunita Cenacolo je křesťanské sdružení, které přijímá ztracené mladé lidi, nespokojené a bouřící se, zoufalé a beznadějné, teda všechny, kteří chtějí najít opět sami sebe, najít radost a smysl života.

17:45 > Kapela A.D.

Anglické chválové písně v podání hudebního uskupení A.D.

18:15 > Divadelní představení „Mojžíš“

Další představení Kapra na scéně, tentokrát pro děti i dospělé.

19:00 > Way to go

Way to go je křesťanská kapela, která Vás na první pohled zaujme svojí odlišností. Kapela totiž působí výhradně v pánském složení a umí svým osobitým stylem hudby zahřát posluchače na duši. Hrají převážně vlastní tvorbu, charakterizovatelnou jako moderní hudba.

20:30 > ESPÉ

Kapela ESPE je skupina přátel s hlubokými vztahy, kteří milují Boha. Spolu nejen hrají, ale setkávají se téměř každý den, vyprávějí spolu o tom, co žijí a vědí o sobě téměř všechno. Právě jejich vztahy způsobují hlubokou jednotu i během vedení chval, když se jejich osobní pomazání sjednocuje do jednoho hlasu v uctívání Boha.

14:00-18:00 > Soutěže pro děti – téma Pohádky

Hry, soutěže, workshopy a další zábavné programy pro děti.

16:00 > Zlatovláska

Divadelní uskupení Kapr na scéně a jejich představení pro děti.

15:45 > Mons. Ing. Mgr. Pavel Konzbul, Dr.

Od roku 2016 papež František jmenoval Pavla Konzbula pomocným brněnským biskupem a titulárním biskupem litomyšlským. Biskupské svěcení přijal 29. června 2016 v katedrále sv. Petra a Pavla v Brně od svého diecézního biskupa Mons. Vojtěcha Cikrleho.

16:45 > Manželé Hana a Robert Dojčárovi

Povídání manželů o tom, co pro ně a jejich rodinu znamená víra v Boha. Jak se stali stali věřícími křesťany? A jak se víra projevuje v jejich životě?

17:45 > Biblické tance

Biblické tance jsou většinou jednoduché kruhové tance složené z gest a kroků, které mají svou hlubokou symboliku. Izraelské tance slouží k oslavě Boha a k radosti člověka a je v nich mnoho dávného moudra a radosti. Ukázky těchto tanců můžete shlédnout v kostele.

18:30 > Cenacolo

Svědectví členů komunity Cenacolo o jejich životě a společném životě v komunitě.

16:00 > Tomáš Řehák – přednáška O nemoci AIDS, sexu, lásce a věrnosti

Tomáš Řehák – více než 20 let přednáší pro mládež na ZŠ a SŠ na téma o nemoci AIDS, sexu, partnerství, chození. Přednáška jsou humornou formou, na vlastní nebezpečí. Vypráví mnoho příběhů. Tomáš přednáší na různých křesťanských konferencích, festivalech, kempech. Poskytuje také poradenství.

18:00 > Promítání filmu “Lék”

Příběh 12ti letého chlapce Dextera, který je infikován virem HIV a jeho kamaráda Erika. V těžké chvíli se jejich přátelství stane dobrodružstvím, které navždy změní jejich životy. Čeká je vzrušující putování za nadějí a objeví sílu přátelství a lidské lásky. Čeká je cesta, na jejímž konci najdou lék…

Plánek areálu