Program

Program


Stažení programu do mobilu (aplikace pro Android)
Hlavní pódiumMalé pódiumKostel
14:15 > Pavel Helan

Zvítězil v pořadu Do-re-mi, působil jako učitel hudební výchovy v New Yorku, založil plesový miniorchestr Helan Band. finalista soutěže ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT. V roce 2014 vydal CD iBůh a vyjel na první samostatné Ajfon tour…

15:00 > Marianky

Mariankami se nazývá společenství dívek, které se scházejí 4-5x v roce, kde se upevňují jejich vzájemná přátelství a také víra v Boha.

16:00>Jaroslav Max Kašparů a Jindřich Štreit

Představení dvou autorů jedné knihy „Ve zpětném zrcátku Jindřicha Štreita“. Max Kašparů je řeckokatolický kněz, psychiatr, pedagog, premonstrátský terciář, oblíbený autor duchovní literatury a také esperantista. Jindřich Štreit je fotograf, mistr sociálního dokumentu.

17:00 > Divine Attraction

Divine Attraction je experimentální pop-rocková skupina, která vznikla v LA, ale nyní žije v České republice. Jejich cílem je spojovat posluchače pomocí smysluplných textů, chytlavých melodií a kreativních vystoupení.

18:00 > Peter Krajniak

Bývalý manažer, uzdraven z rakoviny, uvěřil v Pána Ježíše a už 10 roků slouží (nejen) nemocným a trpícím v nemocnici na Slovensku jako dobrovolník.Téma přednášky:  „Síla odpuštění“

18:15 > Divadelní představení – Inspektor Kluzó se vrací!

Další představení Kapra na scéně, tentokrát pro děti i dospělé.

20:00 > Brno Worship a ALIVE

Brno Worship je komunita lidí, která vznikla v roce 2008 v Brně. Spojuje lidi napříč generacemi (od dětí až po seniory), národy (český a slovenský) a křesťanskými společenstvími, toužících vidět probuzení Boží lásky ve svých rodinách, školách, městech a národech.

Kapela Alive se skládá ze tří mladých žen, které sní o nové písni nad Českou republikou. S pomocí mnoha vzácných mužů okolo nich touží kreativitou v hudbě nést lásku nebeského Otce, kamkoliv půjdou.

21:00 > Lamačské chvály

Je chválová kapela, jejíž touhou je přinášet uctívání a chvály, která se líbí Otci, na jakémkoliv místě.

14:00-18:00 > Soutěže pro děti – téma Večerníčky

Hry, soutěže, workshopy a další zábavné programy pro děti.

16:00 > Divadelní  představení pro děti: Večerníčkový koktejl

Divadelní uskupení Kapr na scéně a jejich představení pro děti.

16:30 > Jindřich Štreit

Jindřich Štreit je fotograf, mistr sociálního dokumentu. Ve své fotografické tvorbě se věnuje duchovním tématům, lidem s hendikepem, bez domova a jinak znevýhodněným.

Téma přednášky a výstavy: „Ruku v ruce – Touha je zázrak“

17:00 > Jaroslav Max Kašparů

Max Kašparů je řeckokatolický kněz, psychiatr, pedagog, premonstrátský terciář, oblíbený autor duchovní literatury a také esperantista.

18:00-18:40 > Promítání příběhu Mary’s Meals – „CHILD 31“
19:00 > Peter Krajniak

Bývalý manažer, uzdraven z rakoviny, uvěřil v Pána Ježíše a už 10 roků slouží (nejen) nemocným a trpícím v nemocnici na Slovensku jako dobrovolník. Téma přednášky:  „Síla odpuštění“

Plánek areálu