O festivalu

O festivalu

Proč festival Full of Life?

K tomuto názvu nás inspirovala Ježíšova slova z Janova evangelia: „Já jsem přišel, abyste měli život a měli ho v plnosti“ (Jan 10, 10). Full of life, znamená plný života, jinými slovy život naplněný Kristem a vírou v Něj. Chtěli bychom, aby to mohli slyšet a zažít všichni, kdo přijdou.

„Full Of Life“ je křesťanský open-air festival, na jehož prvním ročníku, který se uskutečnil v červnu 2017, jste mohli zažít čas naplněný radostí, nadšením a silou společenství lidí, kteří se toužili podělit o plnost života, který dostali.

Letos bychom vás rádi pozvali na druhý ročník tohoto festivalu, na kterém vás bude čekat neméně zajímavý program. Uskuteční se v sobotu 26. května 2018, hned po Noci kostelů.

 

 

 

 

 

 

 

Letošní ročník festivalu má kromě bohatého programu pro děti připravené i zajímavé přednášky pro mládež. Například na téma sex, AIDS a vztahy bude mluvit Tomáš Řehák, který na tohle téma mluví na mnoha školách. Jeho přednášky vzbuzují u posluchačů veliké nadšení, smích, ale i hluboké zamyšlení. S mládeží dlouhou dobu také pracoval brněnský pomocný biskup Mons. Ing. Mgr. Pavel Konzbul, Dr., s kterým se na festivalu můžete nejen potkat, ale můžete si také poslechnout jeho zajímavé a vtipné povídání. Naše pozvání přijala divadelní skupina vytvořená z členů komunity Cenacolo. Tato komunita sdružuje lidi, kteří se uzdravují ze závislostí na drogách nebo alkoholu. O bojích se závislostí sehrají zajímavé divadelní představení a také bude možnost si je vyslechnout a podebatovat s nimi. Velký ohlas loni zaznamenala divadelní dvojice ze souboru Kapor na scéně. I na tu se letos můžeme těšit. Z hudebních uskupení se účastníci mohou těšit nejen na místní hudební kapely (A.D.) a scholy, ale také na loňské vystupující Brno Gospel Choir, nově na skupinu Way to go a hlavním večerním hostem bude slovenská kapela ESPÉ. Hudebníci této kapely jistě nenechají nikoho na pochybách, že jejich život je naplněný radostí, kterou chtějí svou hudbou předávat. Chtějí také inspirovat posluchače k tomu, kde můžou radost čerpat také pro svůj život.