O festivalu

O festivalu

Proč festival FULL OF LIFE?

K tomuto názvu nás inspirovala Ježíšova slova z Janova evangelia: „Já jsem přišel, abyste měli život a měli ho v plnosti“ (Jan 10, 10). Full of life, znamená plný života, jinými slovy život naplněný Kristem a vírou v Něj. Chtěli bychom, aby to mohli slyšet a zažít všichni, kdo přijdou.

„FULL OF LIFE“ je křesťanský open-air festival, kde jste spolu s námi mohli zažít čas naplněný radostí, nadšením a silou společenství lidí, kteří se toužili podělit o plnost života, který dostali.

Těšíme se na vás v sobotu 25. května 2019 od 14:00 hodin v areálu bývalého pivovaru v Brně-Řečkovicích. Festival opět navazuje na Noc kostelů a jeho tématem je „A kde čerpáš ty?“. Byli bychom rádi, kdyby během tohoto sobotního odpoledne mohli lidé zaslechnout něco důležitého pro svůj život, a to, kde čerpat sílu, útěchu, kde brát inspiraci a jak prožít naplněný život.

Letošní ročník festivalu má kromě tradičně bohatého programu pro děti připravené i zajímavé přednášky. Mnohé jistě potěší, že letošním hostem festivalu bude řeckokatolický kněz a psychiatr Jaroslav Max Kašparů s tématem „Zajeďte na hlubinu“. Rozhodně neméně zajímavé bude téma „Síla odpuštění“ a osobní svědectví Petera Krajniaka, bývalého manažera, uzdraveného z rakoviny, který uvěřil v Ježíše Krista a již přes deset let slouží jako dobrovolník v nemocnici na Slovensku. V kostele bude přednáška a výstava fotografií Jindřicha Štreita, které vznikly ve stacionářích Ruky pro život, téma výstavy a přednášky je „Ruku v ruce – Touha je zázrak“.

Z hudebních uskupení se můžete těšit na Pavla Helana, Marianky, Brno Worship a kapelu Alive, losangeleské Divine Attraction nebo na hlavního večerního hosta, kterým letos budou Lamačské chvály.